Wychodząc na przeciw z roku na rok rosnącym potrzebom i wymaganiom klientów pragniemy zapoznać Państwa z proponowanym przez naszą firmę pakietem wyrobów dla budownictwa mieszkaniowego , przemysłowego oraz biurowego . Firma nasza powstała w 1995r i od momentu założenia wyspesjalizowała się w dystrybucji oraz montażu stolarki otworowej zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Na bazie dziewiętnastoletniego doświadczenia zostały sprawdzone i wyselekcjonowane przez nas wyroby renomowanych producentów którymi chcemy zainteresować naszych klientów dla potrzeb prowadzonych przez nich inwestycji.

W proponowanej przez nas ofercie znajduje się:

- kilka rodzajów kilka stolarki okiennej PCV w systemach : Deceuninck , KBE , VEKA;

- kilka rodzajów stolarki okiennej drewnianej sosnowej, dębowej i meranti;

- stolarka aluminiowa okienna i drzwiowa;

- stolarka stalowa;

- antywłamaniowe drzwi do budynków oraz lokali mieszkaniowych;

- parapety zewnętrzne oraz wewnętrzne komorowe , aglomeraty , marmurowe , granitowe;

- rolety aluminiowe zewnętrzne pod i nadtynkowe;

- rolozasłony , żaluzje , verticale;

- stolarka drzwiowa drewniana;

- bramy garażowe.

Nasi partnerzy handlowi to min. GERDA, LANKO, WIŚNIOWSKI, IGIES end IGIES, Fabryka okien i drzwi Sp. zoo DZIADEK, WIKĘD oraz inni.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub faxem. Wstępnej wyceny dokonujemy na podstawie kierowanych do nas zapytań np. przesłane zestawienie stolarki z dokumentacji technicznej lub indywidualnych wytycznych. Przy zamówieniach każdorazowo potwierdzamy prawidłowość podanych wymiarów osobistymi pomiarami na miejscu budowy, biorąc odpowiedzialność za dostarczane i montowane przez nas wyroby. Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną, doświadczenie oraz przeszkolenia do montażu oraz serwisowania przedstawionych przez nas elementów.

Polecamy

Okna Veka SYSTEMY ALUMINIOWE